Araç Kaplama Nedir ?

Nedir ?

Araç Kaplama İşlemi :

Araç kaplama işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan biri , aracınızın üzerinde dış ortam şartlarına dayanabilecek kaliteli malzeme kullanmak ve kaliteli malzeme kadar da kaliteli işçiliktir. İyi ve kaliteli bir araç renk değişimi , doğru firma , doğru malzeme ve doğru uygulama ile mümkündür. Araç renk değişiminde ortam da çok önemlidir. Uygulama alanının temizliği , ortam ısı değerinin uygulamaya müsait , steril ve tozsuz olması gerekir. Uygulanacak yüzeydeki en küçük toz , zift , kuş dışkısı vb. kalıntılar alınabilecek sonucu değiştirir. Bilinçsizce yapılan uygulamalar görsel anlamda aracınızdan almak istediğiniz hazzı size yaşatmaya bilir.

Folyo Söküm İşlemi :

Araç kaplamada önemli bir konuda geri söküm işlemidir.Geri söküm işlemi en az kaplama kadar önemlidir. Kaplama işleminin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerektiği gibi söküm işlemininde aynı hassasiyette yapılması gerekmektedir. Diğer önemli hatta en önemli konulardan biride uygulama esnasında neşter veya maket bıçağı kullanılırken dikkatli olunmasıdır. Kesim yapılırken uygulamacının , bir cerrah hassasiyeti göstermesi gerekir. Acemice yapılan uygulamalarda söküm işleminden sonra sürprizle karşılaşmamak için aracınızı lütfen hünerli ellere teslim ediniz.

  • FolioPlus aracınızı bir gün geri söküm yaptırarak , orijinal rengiyle kullanmak isteyeceğinizi düşünerek kaplar.
  • FolioPlus kapladığı araçlara 3 yıl işçilik ,%100 müşteri memnuniyet ve geri söküm garantisi verir.
  • FolioPlus’ ta aracınız , araç kaplama için özel hazırlanmış temiz ve steril bir ortamda kaplanır. Uygulama bitiminde bütün kontrol noktaları gözden geçirilir. Aracınızda kaplanan her bir milimetre kare tekrar tekrar gözden geçirilerek beğeninize sunulup teslim edilir.

Örnek Uygulamalarımız..