team_traning

İşinizi bir adım öteye taşımanız için…Bildiğimiz Herşeyi Sizinle Paylaşıyoruz…

Bu projeyi neden başlattık ?

Bu kararı almaktaki en büyük sebebimiz , şahit olduğumuz bir çok olay , müşteri memnuniyetsizlikleri ve mağduriyetleri , yanlış malzeme kullanımı ve yanlış işçilik uygulamaları vb. sebeplerdir. Araç kaplama sektöründe son zamanlarda yaşanan ciddi boyutta işçilik problemleri , deneme yanılma yolu sebebi ile yaşanan ciddi sıkıntıların önüne geçmek ve Türkiye de Araç kaplama sektörünün kötü anılmaması için böyle bir projeye imza atmak istedik.
Güzel ülkemizde her sektörde olduğu gibi araç kaplama sektöründe de ilk dönemlerden itibaren ciddi bir talep patlaması yaşanması bir çok kişi ve kuruluşları bu işi yapmaya itti. Fakat bir çok firma sektöre girdikten sonra gördü ki araç kaplama işlemi ciddi bir beceri ve bilgi birikimi gerektirmekte. Kötü işçilik sebebi ile olumsuz müşteri dönüşleri bir çok firmanın araç kaplama işini bırakmasına veya meslek değiştirmesine sebep oldu. Halbuki tep sebep eğitimsizlik ve tecrübesizlikti.

Araç kaplama Eğitimi almak gerekli mi ?

Evet , çünkü bilinçsizce yapılan araç kaplama işlemleri bir çok kişiye hem maddi hemde onarılması mümkün olmayan sonuçlar doğurabilmek te.
Araç kaplama % 100 el işçiliği uygulanarak yapılan bir işlemdir. Bize göre araç kaplama işlemi bir sanattır. Bu sanatın doğru bir şekilde ve olması gerektiği gibi öğrenilmesi güzel ülkemize siz değerli kullanıcı , uygulamacı ve firmanıza değer katacaktır.

  • Araç kaplama sektöründe bir adım önce olmak , yaratıcı fikirlerinizi gözler önüne sermek için mutlaka eğitim almanız gerekir. Çünkü dünya da bir çok başarılı firma düzgün işçilik , doğru malzeme , doğru renk seçimi ve doğru uygulama ile büyümüşlerdir.
  • Ayrıca sektörde yaşanan personel sıkıntısının çok fazla olası sebebi ile  FolioPlus Araç kaplama  sektörüne hizmet etmeyi ve sahip olduğu tecrübeyi , bilgi birikimini siz değerli uygulamacılar ve firma sahipleri ile paylaşmayı seçmiştir.
  • FolioPlus Türkiye de bulunan bir çok distribütör firmaya danışmanlık ve eğitim desteği vermektedir. Sektöre hizmet etmeyi , siz değerli uygulamacı ve firma sahiplerine danışmanlık ve eğitim vermeyi bir görev olarak benimsemiştir..
  • Bilgi paylaştıkça çoğalır anlayışı ile siz değerli meslektaşlarımıza hizmet etmek ve hep birlikte araç kaplama sektörüne yön vermek en büyük amacımızdır.
    Eğer kararlıysanız lütfen iletişime geçiniz…