Garanti

FolioPlus'ta Araç Kaplama Garantisi 3 yıldır!!!

garantiFOLIOPLUS Sektöründe işçilik kalitesine ve malzeme kalitesine inanmış bir firma olup  ve tüm kullandığı ürünler , araç kaplama için özel üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünler bir çok ortama göre test edilmiş ve mühendislik çalışmaları ile kalitesini kanıtlamış Avrupa , Amerika ve Japon menşeili dir. Firmamızda hiç bir uzak doğu ürün kullanılmamaktadır. FOLIOPLUS ‘ta her ürün aracınıza uygulanmadan veya stoğa dahil edilmeden önce mutlaka belirli testlerden geçmekte ve sonrasında aracınıza uygulanmaktadır. Kalitesinden emin olunmayan hiç bir marka veya sonradan işlem görmüş ürünü kullanmamakta ve tavsiye etmemektedir.

Kaliteli bir malzemede kötü işçilik ne kadar anlamsız olacaksa , kalitesiz  bir malzemede de iyi  işçilik o kadar anlamsızdır. Firmamız “kaliteli malzeme , mükemmel işçilik ” prensibini ilke edinmiştir.

*İşte tüm bu sebepler ile FOLIOPLUS kapladığı tüm araçlara 3 yıl işçilik garantisi vermektedir.

FOLIOPLUS Türkiye ‘de ilk ve tek “Garanti Belgeli” araç kaplama uygulaması yapan firmadır.

Garanti kapsamı :

  • Uygulama yapılacak araçta daha önceden herhangi bir bölümünde sonrada yapılmış boya olmaması gerekmektedir. Yapılmış olsa dahi tarafımızdan gözden geçirilip kaliteli bir boya yapıldığına emin olunduktan  sonra garanti kapsamına dahil edilir.
  • Uygulama yapılacak aracın kaporta veya boyasında dökülme veya deformasyon olmaması gerekmektedir.
  • Kullanıcıdan kaynaklı (kaza , ufak sürtme veya dışarıdan müdahale) durumlar garanti kapsamına girmez.
  • Garanti , uygulama esnasında oluşabilecek , kalkma , kabarma gibi işçilik hatalarını kapsamaktadır.

Doğru İşçilik :


Hatalı İşçilik :